دسترسی سریع

شرکت سهامی بیمه نخستین کلینیک مدیریت ریسک وایمنی صنعت بیمه را به منظورکاهش خسارات مختلف درصنعت و کمک به اقتصاد ملی کشورراه اندازی کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه ، مدیرپروژه مدیریت ریسک و ایمنی این شرکت با بیان اینکه این کلینیک تضمین کننده بقا وحیات بیمه گر وبیمه گذاراست،افزود:‌ذات و جوهره کار بیمه گری جلوگیری از بروز وافزایش خسارت است برهمین اساس مدیریت ارزیابی ریسک و ایمنی را دربیمه ایران دایر کردیم.

در این بیمه نامه، بیمه ایران بیمه‌گر اول بیمه‌شدگان بوده و هزینه درمان ایشان را جبران می‌نماید. بر اساس این قراردادها هزینه‌های درمان با توجه به مندرجات قرارداد توسط بیمه‌گر جبران می‌شود. همچنین بیمه‌گر متعهد می‌شود که کلیه‌ هزینه‌های‌ درمانی‌ و بیمارستانی‌ هریک‌ از بیمه‌شدگان‌ که ‌براساس‌ شرایط قرارداد و با رعایت‌ فرانشیز توافق‌ شده‌ قابل‌ پرداخت‌ می‌باشد را جبران نماید.

  موضوع پیام

  نام شما(الزامی)

  آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

  شماره تماس

  پیام شما

  آراد سفیر آرامش

  کارگذار رسمی بیمه آرادسفیر با مجوز رسمی از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران به عنوان مشاور و وکیل مدافع بیمه گذاران نزد کلیه شرکت های بیمه و در تمامی رشته های بیمه های بازرگانی با رویکردی حرفه ای با تکیه بر دانش فنی و تجربه در صنعت بیمه فعالیت می نماید.شرکت کارگذاری رسمی بیمه آراد سفیر در ارائه خدمات بیمه ای ، بدون محدودیت در استفاده از پوشش های بیمه ای شرکت  های بیمه ،همواره سعی در گزینش بهترین راه حل برای مشتریان دارد.