بیمه نامه حوادث (انفرادی-خانواده)

شرکت بیمه ، با توجه به فعالیت های روزانه و مشاغل افراد، بیمه های گوناگونی را جهت رفع نگرانی از وقوع حادثه در لحظه های زندگی ارائه کرده است. همه ما در زندگی عضو گروههای مختلفی همچون دانش آموزان، دانشجویان، ورزشکاران، کارگران، کارمندان و … هستیم. بیمه های حوادث با در نظر گرفتن ریسک حادثه در هر گروه، قابل ارائه به اشخاص گوناگون میباشد.

بیمه نامه حوادث انفرادی، برای پوشش حوادث و وقایع ناگهانی میباشد که میتواند منجر به جرح، نقص عضو، ازكارافتادگي و يا فوت فرد شود و ممکن است در زندگی هر فردی رخ دهد. بیمه سامان شما و خانواده تان را در قبال این خطرات و حوادث حفاظت می کند. شما میتوانید اين بیمه نامه را براي خود و يا افرد خانواده خود با سرمايه مشخص براي مدت يک سال خريداري نمايند. بيمه‌نامه حوادث انفرادي در تمام مدت 24 ساعت شبانه روز و در تمام نقاط دنيا معتبر مي‌باشد.

پوشش های این بیمه نامه عبارتند از : (اتفاقات ناشی از حوادث)

1-  فوت ناشي از حوادث مختلف مانند خفگی ، غرق شدن ، برق گرفتگی و …
2-  مسمویت غذایی و یا مسمویت شیمیایی
3-   صدمات بدنی ناشی از تاثیر اسید و یا هرگونه ماده خورنده دیگر
4-  پیچیدگی یا پاره شدن عضلات و رگها
 5- ابتلا به هاری، کزاز و سیاه زخم ناشی از حوادث
6- نقص عضو و از كارافتادگي كامل و دائم ناشي از حادثه (كلي و جزئي)
7- هزينه‌هاي پزشكي ناشي از حادثه
چه کسانی میتوانند از بیمه حوادث انفرادی استفاده کنند؟

استفاده‌كنندگان از سرمايه بيمه خطر فوت میتواند همسر,فرزند,پدر و مادر شخص معرفی شوند.همچنین میتوان يكي از سازمان‌ها يا مراكز خيريه را به عنوان ذینفع معرفی کرد.
حداقل سن مشمول بیمه حوادث انفرادی 12 سال و حداکثر 75 سال میباشد.افراد بالای 75 سال نیز میتوانند با شرایط خاص،مشمول پوشش این بیمه نامه قرار گیرند.
افرادي كه به بيماري‌هاي نظير آسم، ناراحتي قلبي، ناآراميهاي عصبي، ديابت و … مبتلا هستند يا داراي نقص عضو جزئي و دائم نظير قطع يكي از اندامهاي اصلي قطع مچ پا و يا انگشتان دست و يا پا، نابينائي از يك چشم، ناشنوائي و … كه كارائي عضو صدمه ديده شخص را بيش از 20% كاهش داده است، با پرداخت اضافه نرخ میتوانند از بیمه نامه حوادث انفرادی استفاده کنند.( این بیمه نامه فقط حوادثی را شامل خواهد بود که بعد از خرید بیمه نامه اتفاق افتاده باشد)